Kategorie článků
SERVERY


Rebelie ve světě Star Wars, aneb galaxie na desce

Nastartujte své X-Wingy a T-Fightery, jelikož finální bitva o galaxii mezi Impériem a rebely právě vypukla. Pokud jste někdy snili o tom, že budete jako Darth Vader, případně jako Luke Skywalker, máte k tomu jedinečnou příležitost skrze deskovou hru Star Wars: Rebelie, kterou vám dnes představíme blíže.

Nové hry v BoardBreakers klubu a nadcházející recenze

Jak jsme slíbili, odhalili jsme tajemný balík, který nám doručil zásoby od našeho sponzora - obchodu Ronegor - Deskové hry & věci kolem. Co se skrývalo v balíku a na co všechno se díky němu můžete těšit? To vše se dovíte v našem článku.

BoardBreakers - přibyl hráč, přibudou recenze, přibudete Vy?

Dnes pro Vás máme novinky ohledně naší sekce, věnující se tématu deskových her a jejich hraní. Do tohoto klubu jsme přibrali jednoho nového hráče (příští můžete být i Vy) a zároveň pro Vás máme novinku ohledně budoucí činnosti klubu BoardBreakers.

BoardBreakers zasednou opět ve čtvrtek... s Vámi?

Týden se s týdnem sešel a nadchází nám další sezení nad deskovými hrami a pokud budete mít chuť se k nám přidat, ať už jako pozorovatel, nebo hráč, přečtěte si co a kde se bude hrát. Budeme se na Vás těšit.

BoardBreakers - včerejší obrana Země za XCOM

Včera se uskutečnilo druhé sezení nad deskovou hrou XCOM. V našem krátkém článku se můžete seznámit s tím, jak se nám vedlo proti UFO. Předem varujeme, následující řádky mohou být drastické a neměli by je číst malé děti (;-)).

TG sekce BoardBreakers - jdete ke stolu s námi?

Je to již poněkud delší čas, co jsme si s pár přátel sedli a založili si skupinku, kterou mezi sebou nazýváme BoardBreakers. Pokud máte zájem vědět o co jde, rozklikněte si článek a přečtěte si, co BoardBrakers zajímá...Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2022
All Rights Reserved TauriGaming.cz