Kategorie článků
SERVERY


BoardBreakers - přibyl hráč, přibudou recenze, přibudete Vy?

 

V úterý se konalo další sezení u stolu (bohužel, nebyl kulatý) klubu BoardBreakers. V rámci tohoto hraní deskových her, jsme více než štastní, že jsme v naší skupince mohli přivítat nového hráče - Petra alias Caligula. Jak se ukázalo hned první večer, do Co-Op her bude Petr velký příspěvek pro náš tým.

V úterý se hrála hra Touch of Evil. Jedná se o hru ve které jde o lovení nadpřirozeného zla (v našem případě se jednalo konkrétně o bezhlavého jezdce - v této verzi hry se jedná o extrémní podobnost s filmem od Tima Burtona - Sleepy Hollow). Byli jsme 4 hráči, přičemž jsme soupeřili v uspořádání dvou týmů po dvou lidech (první úspěšní lovci vyhrávají).

Osobně jsem byl v týmu s Petrem, nicméně po tom, co jsem dokázal získat alespoň jednoho spojence a jeden kousek výbavy, úspěšně jsem je daroval zpátky do odhazovacího balíčku po mých - tentokráte častých - úmrtích. Celkově mě osobně provázela velká smůla a působil jsem pro náš tým jako doplněk do počtu.

Ačkoliv druhý tým měl v tomto ohledu mnohem lepší vybavení a mnohem větší štěstí, dokázali jsme (čti Petr dokázal) i s minimální výbavou skolit v remízovém souboji jezdce a vyhrát nám tak hru.

Pokud Vás mrzí, že jste se k nám nemohli přidat, případně máte zájem alespoň nahlédnout, jak probíhá hra takovýchto deskovek, či pouze chcete přijít a strávit nějakou tu hodinky s blázny do deskových her zde v Praze (potencionálně i v jiných městeh při růstu klubu), pak nás určitě kontaktujte na našem fóru v sekci pro klub BoardBreakers ZDE. Pokud máte zájem zkusit si některou her, které jsme prezentovali dříve (v tomto článku), případně některou her z budoucích zásob, rozhodně nám zanechte zprávu tamtéž.

Vzhledem k tomu, že chceme zvýšit povědomí v našem státě o deskových hrách a o tom, kolik zábavy a možností hry nabízejí, budeme rádi, pokud nám necháte v této sekci i kontakt na sebe a budete tak zahrnutí do kontaktování ohledně plánovaných akcí, na které byste se mohli přidat.

Nečekejte na žádost o účast na našich plánovaných hrách. Pokud projevíte zájem o jednu z našich her a máte sami nějaké hráče, jen nemáte hru, budeme rádi, pokud se nám podaří zajistit jednoho z našich členů s danou hrou, který by se k Vám přidal a zahrál si s Vámi (výhodou je, že Vás může rovnou zaučit i do pravidel a do sporných situací z nich plynoucích).

Zároveň pro Vás máme další novinku. Aktuálně jsme přes spolupracující obchod www.Ronegor.cz v procesu zásobení novými hrami a budete se tak moci těšit na nové recenze a příležitosti zahrát si skvělé hry. Vzhledem k tomu, že chceme být multiplatformový portál, je naším cílem, aby se deskové hry alespoň v začátku prolínali se světem PC her. To se nám skutečně podařilo a musíme říci, že se máte opravdu na co těšit. Tituly jako takové zatím ovšem necháme jako překvapení během příštích dnů.

Nenabízíme jen recenze, ale i hráče, hry na hraní a příležitosti si zahrát!Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2022
All Rights Reserved TauriGaming.cz