Kategorie článků
SERVERY


MineCraft - úpravy, opravy a nápravy našeho serveru

 

Aktuálně probíhají úpravy na našem MineCraft serveru a proto se omlouváme, že je v současné době nedostupný. Pracujeme na tom, abyste si hru na našem serveru ještě více užili a měli dobrý pocit ze hry.

Nejzásadnější změna proběhla hlavně ohledně updatu verze MineCraft serveru na verzi 1.9. Budete mít tedy přístupné aktuální možnosti hry, se všemi opravami, úpravami a vymoženostmi, jaké skýtá nová verze.

Nepříjemnou novinkou pro Vás bude, že proběhne kompletní vyčištění serveru. Pojede se tedy znovu od začátku, což Vám dává možnost si rozjet nové stavby, nové doly a vůbec si zase zkusit něco jiného a jinak.

Dalšími novinkami budou upravené pluginy na serveru. Při rozjetí serveru máme v plánu mít již nastavené a zavedené pluginy na spoustu zajímavých a oblíbených miniher. Mezi tyto patří především dobývání hradů / pevností - tedy herní mód Siege, dále pak Survival Games, Hide n Seek (tedy hra na schovku) a také Creative svět.

Server navíc bude podpořen pluginy z tvobry dílny Capital Admina XLAQO, které by měli zajistit lepší chod serveru. Dále dojde ještě k přepracování spawnu, předělání herního světa a uvidíte tedy zbrusu nové budovy od našich adminů. Zavedeno by také mělo být VIP členství, které pro Vám bude nabízet výhody proti normálním členům (momentálně ještě není jasně a přesně definováno).

Server se všemi změnami je momentálně plánován na spuštění k 1. květnu 2016. Věříme, že se nám tento termín podaří dodržet a budeme se těšit na Vaši návštěvu. O dalším průběhu oprav a úprav Vás budeme v případě potřeby informovat.Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2022
All Rights Reserved TauriGaming.cz