Kategorie článků
SERVERY


TauriGaming naděluje před vánoci

Víceméně už všude vládne vánoční šílenství. Náš herní portál si proto řekl, že když se koná globální akce, proč bysme měli zůstat pozadu? Připravili jsme si pro vás předvánoční nadílku her, které, pokud sledujete náš facebook, vám jistě neunikne. Chcete vědět, jak celá věc funguje? Přečtěte si tento kratičký článek a pak už jen sbírejte hry do kolekce na steamu.

Změna lokace serveru - změna IP

V poslední době u TauriGaming došlo ke změně lokace stroje, na kterém náš herní portál hostuje své herní servery. V souvislosti s tímto faktem bychom vám rádi sdělili, kde a jak nás nově najít.

CS:GO na TauriGaming

Po delší době je pro náš herní portál potěšením, že se ozýváme zrovna se skvělými novinkami z herního světa. Máme celkem hodně herních serverů ale něco našemu hernímu portálu stále chybělo. Sedli jsme, udělali jsme a dnes Vás můžme s velkou radostí pozvat na náš nejnovější herní server pro hru CS:GO. Za celý náš herní portál Vám přejeme spoustu zábavy...

Left 4 Dead 2 jak ho neznáte?!

Left 4 Dead 2 je na steamu již za všeobecně známou položku. Pokud tuto hru někdo nevlastní, pak je to nejspíše proto, že o ní skutečně dokonale naprosto vůbec ani v nejmenším nestojí. Ti, kdo hru vlastní, ji mají projitou určitě nesčetněkrát a znají každé její zákoutí. Co když ovšem... se objeví nové kampaně?! V současné době připravujeme nový seriál streamů kampaní a modů pro tuto hru, které by mohly zajímat především fanoušky této série.

Chivalry Medieval Warfare - nový server

Chápeme, že především v dnešní době a na našich server je hlavním artiklem umění dělat BUM ra-tatatatata. Nicméně jsme si řekli, že by možná nebylo špatné zkusit nějaké to bzoing, dzinnng a křach. Pojďte si proto s námi zkusit uříznout nějakou tu ruku, zabít nějakého rytíře a nabrousit meč na náš nový server hry Chivalry Medieval Warfare.

STEAM - včera,dnes a zajtra...

Spoločnosť Valve Software svojim programom STEAM spustila celosvetové "šialenosti" na poli objednávania PC hier. Žiadne CD/DVD a hlavne žiadne čakanie. Práve o tomto programe sme si preto pre Vás pripravili krátky článok.

« | 1 2 3 4 | »


Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2022
All Rights Reserved TauriGaming.cz