Kategorie článků
SPONZORINGSERVERY


Přidány komentáře k našim článkům a MtG na výletech

Ahoj, tak je to konečně tady, už můžete psát i komentáře u našich článků, které na našich stránkách vyjdou. 

Tyto komentáře jsou pomocí FaceBooku, takže se nikde nemusíte registrovat prostě se jen přihlásíte na FB a tím to hasne. Velice se na vaše komentáře, hodnotné příspěvky těšíme 

A když už jsme u toho tak nějakým krátkým článečkem začneme již teď.

Nový partner našeho portálu - obchod Ronegor

Dnes pro Vás máme více než skvělou novinku. Jelikož chceme být opravdu všestraný herní portál se vším všudy, a jelikož máme svou vlastní sekci věnující se deskovým hrám - BoardBreakers, podařilo se nám navázat spolupráci s obchodem s deskovými hrami - Ronegor. Co Vám tato spolupráce přinese se dočtete dále.

MineCraft - úpravy, opravy a nápravy našeho serveru

Určitě jste zaznamenali, že náš MineCraft server již nějakou dobu neběží. Je to z důvodu toho, že momentálně na něm probíhá údržba, která Vám přinese relativně hodně změn a výhod. Pokud Vás zajímají bližší informace, přečtěte si náš krátký článečk.

Shadowrun - pojďte si hrát s námi a korporacemi

V současné době připravujeme (zatím jen zájem od členů našeho portálu) velice zajímavý projekt/pokus. Dračí doupě? Ne... Dungeons and Dragons? Ne... Shadowrun pátá edice? ANO... Nebude se ovšem jednat o víkendové posezení na chatě, ale z hlediska vytížených lidí a uspěchané doby přeneseme tuto hru na náš TeamSpeak.

TauriGaming naděluje před vánoci

Víceméně už všude vládne vánoční šílenství. Náš herní portál si proto řekl, že když se koná globální akce, proč bysme měli zůstat pozadu? Připravili jsme si pro vás předvánoční nadílku her, které, pokud sledujete náš facebook, vám jistě neunikne. Chcete vědět, jak celá věc funguje? Přečtěte si tento kratičký článek a pak už jen sbírejte hry do kolekce na steamu.

« | 1 2 3 4 | »


Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2021
All Rights Reserved TauriGaming.cz