Kategorie článků
SPONZORINGSERVERY


Insurgency Coop #11

Napadlo vás někdy, jak se cítili vojáci například v Afghánistánu, kde měli za úkol dobytí například kancelářské budovy, včetně zlikvidování případného odporu? Pokud se připojíte na náš Insurgency Coop 1 server, můžete být u toho, vidět to, ZAŽÍT TO!

 

Název serveru - [CZ/EU]#11 TauriGaming.cz / COOP1
IP
 - ds.taurigaming.cz
Port
 - 27040
Max. počet hráčů - 8

 

 Popis serveru:
Server je nastaven permanentně na herní mód cooperative. Vzhledem k tomu, že kooperativní režim ve hře Insurgency nabízí několik dalších možností ohledně stylu hry, zvolili jsme pro Vás nejhranější coop režim, konkrétně Kooperace - checkpointy.

Smyslem hry je procházet postupně se spolubojovníky celou mapu přes předem určené body. Pokud čekáte orientační běh, nebude to tak jednoduché. Mezi Vás a checkpoint se postaví vždy 24 nepřátel, kteří jsou na serveru nastavení na obtížnost hard - extreme, a ke všemu jsou odhodlaní do Vás napumpovat tolik olova, co se do Vás vejde (plus nějaký ten gram olova navíc).

Pokud se sejdete s několika přáteli (jako jsme to již nesčetněkrát udělali my), čeká vás velmi příjemná kooperativní "seance", kde si můžete zkusit výše zmiňované dobývání nepřátelských budov a ležení.


Historie Serveru:
Tento server byl spolu se serverem číslo 12 na portálu TauriGaming založen 19. listopadu 2014. Během velmi krátké doby (jednoho měsíce) si vybudoval v Insurgency komunitě velký zájem a přes den jeho průměrná návštěvnost většinou neklesne pod 6/8 hrajících lidí.

Původní nastavení obsahovalo více kooperativních podmódů. Během provozu serveru se nám nejvíc osvědčil mód (nejvíce hraný, s plnou vytížeností) Cooperative Checkpoint. Server byl proto nastaven tak, aby hráčům po skončení kola nabízel pouze mapy s tímto nastavením.

Momentálně je server přes den většinu času plný, což - jak pevně věříme - dokazuje kvalitní nastavení serveru, stejně jako i kvalitu připojení, kterou tento server disponuje.


Další Informace:
Pokud byste měli jakékoliv dotazy ohledně podrobností, možností serveru, anebo případné nápady na vylepšení a úpravy serveru, neváhejte nás kontaktovat na našem fóru, v patřičné sekci pro tento server ZDE.

 Těšíme se na Vaši návštěvu a zároveň Vám přejeme mnoho úspěšných misí na našem serveru!

SERVER JE NYNÍ ONLINE!

*Stránka obsahuje spousty odkazů!

11.1.2015 - Mr.AgonyHerní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2021
All Rights Reserved TauriGaming.cz