Kategorie článků
SERVERY


Nové hry v BoardBreakers klubu a nadcházející recenze

 

Minulý týden nám dorazil balík, na který jsme se v BoardBreakers velice těšili. Jednalo se o naše klubové zásoby od obchodu Ronegor - Deskové hry & věci kolem. Velice úhledně zabalené nám dorazili následující tituly:

Civilizace
XCOM
Zaklínač
PORTAL
Arkham Horror
Co-Mix
Steam Park
Munchkin - Zombíci

Všechny tyto hry se dočkají naší recenze. První na řadě budou samozřejmě hry, které spojují počítačový a deskový hráčský svět: XCOM, Zaklínač, Civilizace a PORTAL. Nemusíme snad říkat, jak nadšení jsme z možnosti napsat na tyto hry recenze.

Samozřejmě tyto hry jsou v rámci klubu k dispozici i Vám, pokud se přidáte do hry s námi. Setkáváme se v nepravidelných termínech a budete i nadále dostávat od nás pozvánky, kdy nás kde naleznete s deskou v krabici. Budeme rádi, pokud se připojíte. Samozřejmě u deskových her platí, více hlav, více zábavy. ;-)

Pokud byste měli zájem se k nám přidat, nechte nám zprávu na našem fóru v sekci pro BoardBreakers ZDE. Velice rádi přivítáme nové hráče, jejich strategie a jejich příspěvky k hromadné zábavě.

Ještě jednou bychom chtěli poděkovat obchod Ronegor za skvělé služby a zásobování. Velice si ceníme tohoto partnera a budeme rádi, pokud i Vy, hráči, budete díky tomuto spojení mít možnost zahrát si některý z jejich skvělých titulů.



Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2022
All Rights Reserved TauriGaming.cz