Kategorie článků
SPONZORINGSERVERY


Fantasy Flight Games - konec licence od Games Workshop

 

Od roku 2008 pracovali tvůrci od společnosti Fantasy Flight Games na hrách pod licencí Games Workshop. Tato spolupráce umožnila vznik deskových her z univerza Warhammer, Warhammer 40k a dalším. Bohužel tato spolupráce nyní končí a s ní se tak ukončí i výroba a distribuce těchto deskových her.

Mezi tituly, které budou tímto způsobem ukončeny naleznete například hry Talisman, Warhammer quest, Běsnění Drákuly a další. Kompletní seznam, které budou ukončením licence vyřazeny z oběhu je následující:

Black Crusade
Blood Bowl: Team Manager
Chaos in the Old World
Chaos Marauders
Dark Heresy
Dark Heresy Second Edition
Deathwatch
Forbidden Stars
Fury of Dracula
Only War
Relic
Rogue Trader
Space Hulk: Death Angel
Talisman
Warhammer: Diskwars
Warhammer Fantasy Roleplay
Warhammer: Invasion The Card Game
Warhammer Quest: The Adventure Card Game
Warhammer 40,000: Conquest

• Všechny produkty Fantasy Flight Supply obsahující tématiku pod licencí Games Workshop

K 28. Únoru 2017 nebude Fantasy Flight Games nadále poskytovat možnost koupě těchto her. Pokud vás některé výše uvedené hry zajímaly a měli jste v plánu je zakoupit, doporučujeme si pospíšit, dokud jsou naskladněné u distributorů.

Všechny produkty, které jsou momentálně vyhlášené k vydání, budou vydány ještě před ukončením spolupráce. Nadále nebudou ohlašovány žádné nové hry, ani doplňky k hrám a žádná neohlášená rozšíření / doplňky se nevydají.

Nutno podotknout, že mě osobně toto ukončení spolupráce velmi mrzí a vzhledem ke kvalitě her, které touto spoluprací vznikly, nebudu určitě sám. Pokud byste měli v plánu dokoupit si například hru Talisman, Warhammer Quest nebo jiné, doporučujeme podívat se a objednat si na stránkách obchodu Ronegor – deskové hry a věci kolem.

Pokud máte zájem o informace přímo od Fantasy Flight Games, zde je odkaz na původní oznámení.Herní portál od hráčů pro hráče
Copyright © TauriGaming 2015-2021
All Rights Reserved TauriGaming.cz